Overslaan en naar de inhoud gaan
cultuurcentrum
CasinoKoksijde
Menu
Menu
Home
Programma
Tickets en abonnementen
Zalen huren
Scholen
Vorming
Contact
Facebook
Instragram
YouTube
Search
Wat zoek je?
Zoeken
Programma
Categorie
Circus
4
Concert
23
Dans
6
Dansnamiddag
0
Familie
8
Film
0
Humor
10
Installatie / hoorspel
2
Lezing
0
Muziektheater
5
Performance
0
Poëzie
1
Schipgatsessies
4
Scholen
29
Theater
14
Vorming
0
Zomers klassiek
2
Scholen
1ste en 2de kleuter
0
1e kleuter
0
1ste tem 3de kleuter
5
2de en 3de kleuter
2
1e en 2de lager
5
3de en 4de lager
4
5de en 6de lager
6
1e en 2de secundair
2
3de en 4de secundair
2
5de en 6de secundair
3
Te gast
Te gast
0
5E + 6E LAGER
di 24.09.2024 - 09:30
Donne-moi des ailes
1E + 2E SECUNDAIR
di 24.09.2024 - 13:30
Donne-moi des ailes
za 28.09.2024 - 20:00
Arnout Van den Bossche Coach
3E + 4E LAGER
di 01.10.2024 - 10:00
di 01.10.2024 - 14:00
Laika Heroes [VOLZET]
1E TEM 3E KLEUTER
di 08.10.2024 - 10:30
di 08.10.2024 - 14:00
Sprookjes enzo pICcOLo [VOLZET]
vr 18.10.2024 - 20:00
Jade Mintjens Bedankt om te komen
3E + 4E SECUNDAIR
di 22.10.2024 - 14:00
Nic Balthazar For Rosa
vr 25.10.2024 - 20:00
Gili Raar, hè?!
5E + 6E SECUNDAIR
di 05.11.2024 - 13:30
Wil
5E + 6E LAGER
di 19.11.2024 - 10:00
di 19.11.2024 - 14:00
Kopergietery & KGbe De Bleke Baron
1E TEM 3E KLEUTER
do 21.11.2024 - 10:30
do 21.11.2024 - 14:00
Het Wolk Maan [VOLZET]
vr 22.11.2024 - 20:00
Amelie Albrecht Goe Genoeg
1E + 2E LAGER
di 03.12.2024 - 10:00
di 03.12.2024 - 14:00
De Maan De vrouw die zich verslikte in haar ondergoed (en andere…
vr 13.12.2024 - 20:00
Piet De Praitere Ik ruik naar Oostende
5E + 6E LAGER
di 17.12.2024 - 10:00
di 17.12.2024 - 14:00
FroeFroe Lampje
1E + 2E SECUNDAIR
di 14.01.2025 - 14:00
Collectief Verlof Alias
5E + 6E SECUNDAIR
di 21.01.2025 - 14:00
The mind game
3E + 4E SECUNDAIR
di 21.01.2025 - 14:00
The mind game
vr 31.01.2025 - 20:00
Jens Dendoncker Het zou grappig zijn als het niet zo triestig was
5E + 6E SECUNDAIR
do 06.02.2025 - 14:00
Bronks The Happy Few
vr 07.02.2025 - 20:00
Hetty Helsmoortel Missie 2024
3E + 4E LAGER
di 18.02.2025 - 13:30
Robot dreams
2E + 3E KLEUTER
do 20.02.2025 - 10:30
do 20.02.0025 - 14:00
Thomas van Caeneghem & Lander Severins Botskop
1E + 2E LAGER
di 25.02.2025 - 14:00
Sirocco en het koninkrijk van de Wind
EXTRA VOORSTELLING
vr 28.02.2025 - 20:00
Wim Willaert Bollo Smieto Flamenco
za 01.03.2025 - 20:00
Wim Willaert Bollo Smieto Flamenco
5E + 6E LAGER
di 11.03.2025 - 13:30
Dancing Queen
vr 18.04.2025 - 20:00
Mohsin Abbas Moh?!
2E + 3E KLEUTER
di 22.04.2025 - 14:00
Rosa, de kleine bloemenfee
3E + 4E LAGER
di 29.04.2025 - 14:00
Bl!ndman Steamboat Bill JR.
ma 12.05.2025 - 14:00
Klein Drama Morgen is één keer slapen
1E + 2E LAGER
di 13.05.2025 - 10:30
di 13.05.2025 - 14:00
Theater Tieret Oma vergeet-mij-niet
Zaalverhuur
Op zoek naar een geschikte locatie voor je evenement, receptie, trouwfeest, voorstelling,…?
Ontdek de opties
The subscription service is currently unavailable. Please check again later.