Overslaan en naar de inhoud gaan
cultuurcentrum
CasinoKoksijde
Menu
Menu
Home
Programma
Tickets en abonnementen
Zalen huren
Scholen
Vorming
Contact
Facebook
Instragram
YouTube
Search
Wat zoek je?
Zoeken
Programma
Categorie
Circus
4
Concert
23
Dans
6
Dansnamiddag
0
Familie
8
Film
0
Humor
9
Installatie / hoorspel
2
Lezing
0
Muziektheater
5
Performance
0
Poëzie
1
Schipgatsessies
4
Scholen
29
Theater
14
Vorming
0
Zomers klassiek
2
Scholen
1ste en 2de kleuter
0
1e kleuter
0
1ste tem 3de kleuter
5
2de en 3de kleuter
2
1e en 2de lager
5
3de en 4de lager
4
5de en 6de lager
6
1e en 2de secundair
2
3de en 4de secundair
2
5de en 6de secundair
3
Te gast
Te gast
0
SCHIPGATSESSIES
di 23.07.2024 - 21:00
Sam De Nef & Camille Camille [LAATSTE TICKETS]
SCHIPGATSESSIES
di 30.07.2024 - 20:30
Amaea
SCHIPGATSESSIES
di 06.08.2024 - 20:30
Ivy Falls [LAATSTE TICKETS]
SCHIPGATSESSIES
di 13.08.2024 - 20:15
Zimmerman (solo)
5E + 6E LAGER
di 24.09.2024 - 09:30
Donne-moi des ailes
1E + 2E SECUNDAIR
di 24.09.2024 - 13:30
Donne-moi des ailes
3E + 4E LAGER
di 01.10.2024 - 10:00
di 01.10.2024 - 14:00
Laika Heroes [VOLZET]
1E TEM 3E KLEUTER
di 08.10.2024 - 10:30
di 08.10.2024 - 14:00
Sprookjes enzo pICcOLo [VOLZET]
do 10.10.2024 - 20:00
Wajdi Riahi Trio
3E + 4E SECUNDAIR
di 22.10.2024 - 14:00
Nic Balthazar For Rosa
za 26.10.2024 - 20:00
Tourist LeMC ONRUST
zo 03.11.2024 - 11:00
Matthieu Idmtal & Marley Erickson
5E + 6E SECUNDAIR
di 05.11.2024 - 13:30
Wil
do 14.11.2024 - 20:00
Lara Chedraoui & pianist Floris De Decker
5E + 6E LAGER
di 19.11.2024 - 10:00
di 19.11.2024 - 14:00
Kopergietery & KGbe De Bleke Baron
1E TEM 3E KLEUTER
do 21.11.2024 - 10:30
do 21.11.2024 - 14:00
Het Wolk Maan [VOLZET]
zo 01.12.2024 - 20:00
History of Britpop i.s.m. Willy
1E + 2E LAGER
di 03.12.2024 - 10:00
di 03.12.2024 - 14:00
De Maan De vrouw die zich verslikte in haar ondergoed (en andere…
do 05.12.2024 - 20:00
Meral Polat Trio
za 14.12.2024 - 20:00
Korneel De Clercq, Senne Guns en Laurens Billiet Het Grote Classic…
5E + 6E LAGER
di 17.12.2024 - 10:00
di 17.12.2024 - 14:00
FroeFroe Lampje
za 21.12.2024 - 20:00
Zefiro Torna & Ictus ft. Lore Binon & Meskerem Mees YULE
ma 23.12.2024 - 18:00
Udo, Sandra Kim & Garry Hagger Het allermooiste kerstmoment
1E + 2E SECUNDAIR
di 14.01.2025 - 14:00
Collectief Verlof Alias
vr 17.01.2025 - 20:00
Erini
5E + 6E SECUNDAIR
di 21.01.2025 - 14:00
The mind game
3E + 4E SECUNDAIR
di 21.01.2025 - 14:00
The mind game
do 23.01.2025 - 20:00
Jan Delvaux & DJ Bobby Ewing Belpop Bonanza Superstar
za 25.01.2025 - 20:00
Koninklijke Gemeentelijke Harmonie ft. Lady Linn
za 01.02.2025 - 20:00
Oerhert
5E + 6E SECUNDAIR
do 06.02.2025 - 14:00
Bronks The Happy Few
3E + 4E LAGER
di 18.02.2025 - 13:30
Robot dreams
2E + 3E KLEUTER
do 20.02.2025 - 10:30
do 20.02.0025 - 14:00
Thomas van Caeneghem & Lander Severins Botskop
1E + 2E LAGER
di 25.02.2025 - 14:00
Sirocco en het koninkrijk van de Wind
do 06.03.2025 - 20:00
Roos Rebergen & SunSunSun Orchestra
5E + 6E LAGER
di 11.03.2025 - 13:30
Dancing Queen
vr 28.03.2025 - 20:00
WÖR & Kongero Songbooks
KLASSIEK
zo 13.04.2025 - 11:00
Aglica Trio
2E + 3E KLEUTER
di 22.04.2025 - 14:00
Rosa, de kleine bloemenfee
do 24.04.2025 - 20:00
Admiral Freebee Alibies
3E + 4E LAGER
di 29.04.2025 - 14:00
Bl!ndman Steamboat Bill JR.
za 10.05.2025 - 20:00
Wim Opbrouck & Ron Reuman presenteren LAMENTO 1945
ma 12.05.2025 - 14:00
Klein Drama Morgen is één keer slapen
1E + 2E LAGER
di 13.05.2025 - 10:30
di 13.05.2025 - 14:00
Theater Tieret Oma vergeet-mij-niet
vr 16.05.2025 - 20:00
The Easywood Killers
Zaalverhuur
Op zoek naar een geschikte locatie voor je evenement, receptie, trouwfeest, voorstelling,…?
Ontdek de opties
The subscription service is currently unavailable. Please check again later.