Overslaan en naar de inhoud gaan
cultuurcentrum
CasinoKoksijde
Menu
Menu
Home
Programma
Tickets en abonnementen
Zalen huren
Scholen
Vorming
Contact
Facebook
Instragram
YouTube
Search
Wat zoek je?
Zoeken
Programma
Categorie
Circus
4
Concert
23
Dans
6
Dansnamiddag
0
Familie
8
Film
0
Humor
9
Installatie / hoorspel
2
Lezing
0
Muziektheater
5
Performance
0
Poëzie
1
Schipgatsessies
4
Scholen
29
Theater
14
Vorming
0
Zomers klassiek
2
Scholen
1ste en 2de kleuter
0
1e kleuter
0
1ste tem 3de kleuter
5
2de en 3de kleuter
2
1e en 2de lager
5
3de en 4de lager
4
5de en 6de lager
6
1e en 2de secundair
2
3de en 4de secundair
2
5de en 6de secundair
3
Te gast
Te gast
0
SCHIPGATSESSIES
di 23.07.2024 - 21:00
Sam De Nef & Camille Camille [LAATSTE TICKETS]
SCHIPGATSESSIES
di 30.07.2024 - 20:30
Amaea
SCHIPGATSESSIES
di 06.08.2024 - 20:30
Ivy Falls [LAATSTE TICKETS]
SCHIPGATSESSIES
di 13.08.2024 - 20:15
Zimmerman (solo)
za 21.09.2024 - 07:30
zo 22.09.2024 - 07:30
Tom Ternest & Silke Thorrez Dauw
za 21.09.2024 - 20:00
Het Laatste Bedrijf en Woodman Dirk Roofthooft, Nabou Claerhout en…
5E + 6E LAGER
di 24.09.2024 - 09:30
Donne-moi des ailes
1E + 2E SECUNDAIR
di 24.09.2024 - 13:30
Donne-moi des ailes
za 28.09.2024 - 20:00
Arnout Van den Bossche Coach
3E + 4E LAGER
di 01.10.2024 - 10:00
di 01.10.2024 - 14:00
Laika Heroes [VOLZET]
1E TEM 3E KLEUTER
di 08.10.2024 - 10:30
di 08.10.2024 - 14:00
Sprookjes enzo pICcOLo [VOLZET]
vr 18.10.2024 - 20:00
Jade Mintjens Bedankt om te komen
za 19.10.2024 - 20:00
LOD & ROBIN / Ahilan Ratnamohan, Josse De Pauw & Etuwe Bright Junior …
3E + 4E SECUNDAIR
di 22.10.2024 - 14:00
Nic Balthazar For Rosa
vr 25.10.2024 - 20:00
Gili Raar, hè?!
5E + 6E SECUNDAIR
di 05.11.2024 - 13:30
Wil
vr 08.11.2024 - 20:00
theater arsenaal, DE MAAN en deCompagnie FAUST
zo 17.11.2024 - 15:00
Theater FroeFroe / Eva Binon, Lieselotte de Keyzer & Tina Heylen …
5E + 6E LAGER
di 19.11.2024 - 10:00
di 19.11.2024 - 14:00
Kopergietery & KGbe De Bleke Baron
1E TEM 3E KLEUTER
do 21.11.2024 - 10:30
do 21.11.2024 - 14:00
Het Wolk Maan [VOLZET]
vr 22.11.2024 - 20:00
Amelie Albrecht Goe Genoeg
1E + 2E LAGER
di 03.12.2024 - 10:00
di 03.12.2024 - 14:00
De Maan De vrouw die zich verslikte in haar ondergoed (en andere…
vr 13.12.2024 - 20:00
Piet De Praitere Ik ruik naar Oostende
5E + 6E LAGER
di 17.12.2024 - 10:00
di 17.12.2024 - 14:00
FroeFroe Lampje
vr 20.12.2024 - 20:00
Compagnie Cecilia Parkplatz
1E + 2E SECUNDAIR
di 14.01.2025 - 14:00
Collectief Verlof Alias
za 18.01.2025 - 20:00
OTTESSA REST AND RELAXATION
5E + 6E SECUNDAIR
di 21.01.2025 - 14:00
The mind game
3E + 4E SECUNDAIR
di 21.01.2025 - 14:00
The mind game
vr 31.01.2025 - 20:00
Jens Dendoncker Het zou grappig zijn als het niet zo triestig was
5E + 6E SECUNDAIR
do 06.02.2025 - 14:00
Bronks The Happy Few
vr 07.02.2025 - 20:00
Hetty Helsmoortel Missie 2024
vr 14.02.2025 - 20:00
DE HOE Analoog
3E + 4E LAGER
di 18.02.2025 - 13:30
Robot dreams
2E + 3E KLEUTER
do 20.02.2025 - 10:30
do 20.02.0025 - 14:00
Thomas van Caeneghem & Lander Severins Botskop
1E + 2E LAGER
di 25.02.2025 - 14:00
Sirocco en het koninkrijk van de Wind
PREMIÈRE
za 01.03.2025 - 20:00
Wim Willaert Bollo Smieto Flamenco
5E + 6E LAGER
di 11.03.2025 - 13:30
Dancing Queen
do 13.03.2025 - 20:00
Johnny MUS ZUSJE!
zo 23.03.2025 - 15:00
compagnie barbarie / BRONKS Grote Mensen
vr 04.04.2025 - 19:00
za 05.04.2025 - 19:00
Laika & Sien Vanmaele ZEEMAAL
vr 18.04.2025 - 20:00
Mohsin Abbas Moh?!
2E + 3E KLEUTER
di 22.04.2025 - 14:00
Rosa, de kleine bloemenfee
3E + 4E LAGER
di 29.04.2025 - 14:00
Bl!ndman Steamboat Bill JR.
vr 02.05.2025 - 20:00
Janne Desmet Martha!tentatief Arme tante Danni
ma 12.05.2025 - 14:00
Klein Drama Morgen is één keer slapen
1E + 2E LAGER
di 13.05.2025 - 10:30
di 13.05.2025 - 14:00
Theater Tieret Oma vergeet-mij-niet
Zaalverhuur
Op zoek naar een geschikte locatie voor je evenement, receptie, trouwfeest, voorstelling,…?
Ontdek de opties
The subscription service is currently unavailable. Please check again later.